Komu už cvičení se mnou pomohlo?

Terezko jsi naprosto úžasná a inspirativní. Do by se říct, že teorii znám, ale ty to vysvetlíš vždy velmi zajímavě a trefně. Jsem zrovna v Období pred menses a to uvolnení pánve bylo božské. Přesně jsem se zaměřila na moje spastická místa kolem kostrče a šlo to až na emocionální úroveň. Děkuji.
Alice
Snažím se už od prvního porodu jít cestou zdravého pohybu, ale nikdy jsem nenarazila na tak respektujiciho a empatickeho člověka, jako jste Vy. Jsem spíš založením tvrďák a ja dnes po shlédnutí záznamu brečela jak želva. Ta ženskost z vás neuvěřitelně sálá a umíte ji předat i po síti, mně to očividně v dnešním světě chybí a příliv Vaší ženské energie mě úplně rozsekal. Děkuju moc.
Magdaléna Zrini
Dobrý den, Teri, nikdy bych nevěřila, že můžu být za plechovku Coca-Coly v břiše vděčná Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem na Vás na tom celém širém online světě natrefila! Vysvětlujete to tak, že je to krásně pochopitelné a hlavně zapamatovatelné, člověku pak opravdu dojde spousta souvislostí. Je škoda, že se tohle nevysvětluje už na základních školách v tělesné výchově, pak by po světě o x let později nechodilo tolik zlomených duší. Sama mám pocit, že jsem Vás potkala za pět dvanáct. Těším se na zítřejší pokračování. Děkuju, že to pro nás děláte.
Monika Raiskubová
Vizualizovat si celu zemegulu do panvoveho dna na konci bol silny energeticky zazitok po tych malych krocikoch. Este bolo pre mna novsie vydychovat cez stred tela hore nad hlavu. Moje telo, stredova os sa dostala do nadherneho kludu. A tym aj emocie. Vdaka, Terezka.
Saška Štreitová
To bolo úžasné, naozaj sa mi slzy roztiekli od smiechu, si to dala úplne parádne, to rozosmiatie a uvedomenie si aktivácie transversu pri smiechu... Super, az som sa nevedela zastaviť smiať, aké jednoduché a príjemné
Barbora Grancová Pálinkášová